PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=618124}
5,6 3 926
ocen
5,6 10 1 3926

Metin2
powrót do forum gry Metin2

gra jest ciekawa , ale niestety bardzo wciągająca , ludzie mają sny o tej grze , strata czasu,
gra w metina jest nałogiem, jedyne pocieszenie poznałem tam parę sympatycznych ludzi na serwerze deimos w kraju niebieskich

ocenił(a) grę na 6
pmsk

Co do tych uzależnień, to muszę się z Tobą zgodzić- gry internetowe, a zwłaszcza MMORPG często uzależniają. Grałam w to kiedyś i bardziej się wkurzałam, jak mi ktoś przerywał, a i ja jakoś ciężko znoszę takie internetowe rozmowy, a zdarza się i nawet, że jak nie umiem się z kimś dogadać, to się najprościej w świecie... trzęsę :D W sumie to dobrze, że w końcu przestało działać (mój modemowy internet nie wytrzymał?), bo to mi z pewnością dodatnio na zdrowie podziała :)

pmsk

Faktycznie gra strasznie uzależnia i jeżeli ktoś chce w nią grać to radze sobie od razu ustalić np. pół godziny albo godzine dziennie i się tego trzymać. Jeżeli ktoś będzie miał takie nastawianie od początku gry, to metin nie jest taki straszny. ;)

pmsk

AHAHAH, PRZEPRASZAM BARDZO, Z KTÓREJ STRONY TA GRA BEZ FABUŁY JEST CIEKAWA? Poza tym, że ma straszną grafikę a tańczące piksele szamanek na yt robią mi sałatkę z mózgu - to muszę się z jednym zgodzić. To gówno wciąga, a nie warto:D

ocenił(a) grę na 3
smokexthat

Grałem dawno, mam malutki sentymencik ale w tym czymś fabuły nie było.

ocenił(a) grę na 10
pmsk

Eeee >? Ja snów nie mam i żadko gram prawie w ogóle nie gram.

Kileeer

i masz racje że żadko grasz , jest tyle ciekawszych rzeczy do robienia

ocenił(a) grę na 10
pmsk

Na przykład dobra książka lub film .;)

ocenił(a) grę na 6
Kileeer

Lub język polski ;)

pmsk

Całkowicie się z Tobą zgadzam. Grałem w to 3 lata. Przez ostatnie 2 próbowałem przestać, w końcu się udało :)

Cililing

Dlaczego tak sądzisz? Uzasadnij swoją wypowiedź. A może ty chcesz tylko go obrazić. Dlaczego to robisz? Dlaczego używasz wulgarnych słów albo bezpodstawnie oskarżasz ludzi o niestworzone rzeczy. Ktoś nawet policzył że już jakieś 1000 "troli" znalazłeś tutaj. A może to ty jesteś właśnie trolem. Przeszkadzasz w dyskusji. Obrażasz. Wyluzuj. Nikt ci tutaj nie zagraża. Nawet jeżeli jesteś chory jak sugerują inni to nie usprawiedliwia cię to ani trochę? Potrafisz powiedzieć dlaczego obrażasz innych użytkowników forum?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones