PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=612815}
4,8 29
ocen
4,8 10 1 29
Marvel Super Hero Squad
powrót do forum gry Marvel Super Hero Squad

Ta gra mogła być konkurentem dla seri LEGO, ale wyszła jak zawsze.... Co ja piszę, wyszło gorzej! Nie będę się rozpisywał o słabej oprawie A\V, bo to nie ma sensu gdy dorzuci się do tego samą rozgrywkę nudną jak flaki z olejem. Prowadzoną postać znamy już na wylot po 5 minutach (WTF?), a gramy nią kilkunastokrotnie dłużej co równa się znużeniu. Jedynym pocieszeniem to że prawie co każdy level możemy grać innymi postaciami. Najlepsze (tzn. najgorsze xD) jednak jest w grze co innego - KAMERA. To powinni pokazywać w szkołach dla programistów gier! W dużo pozycji grałem, ale to co tu się dzieje to istna masakra. Kamera lata, wariuje a próby jej korygowania mogę porównać do podcierania się nogą. Wisienką na torcie w tej sprawie jest multiplayer. Chciał w to ktoś grać z dzieciakiem albo kumplem - no way! Kamera śledzi (znaczy próbuje) tylko postać pierwszego gracza, a drugi musi się trzymać pierwszego bo jedyne co innego może zrobić to wyjść za ekran. To co miało być dla tej gry głównym plusiwem jest ostatecznym gwoździem do trumny. Przestrzegam!
3/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones