PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=707122}
6,9 1 857
ocen
6,9 10 1 1857
Emerald City
powrót do forum serialu Emerald City

czyżby NBC znalazło serial, który godnie zastapi wieloletnie Grimm, które po 13 ostatnich odcinkach pożegnamy na zawsze.

ocenił(a) serial na 7
rafiq11

co do Grimm to pewna informacja?

lgorajski

na 100 procent. Po 6 sezonie zdecydowano się zakonczyć serial.

ocenił(a) serial na 7
rafiq11

szkoda...

ocenił(a) serial na 6
rafiq11

Może jaki był plan ale na pewno fani Grimma włączając mnie nie są zadowoleni . Mimo wszystko dam szansę tej produkcji . Jak nie zrobią z tego bajki dla dzieci ani romansidła to na pewno będę oglądał , gdyż bardzo lubię tą tematykę w serialach . Może ktoś napisać w komentarzu na jakiej podstawie książki ten serial jest ?"_ z góry thx

Tomasz_KOT

Po pilocie wydaje mi się takim połączeniem Once Upon a Time oraz Kroniki Shannara.

Tomasz_KOT

Teoretycznie fajnie by było gdyby był na podstawie tego: http://lubimyczytac.pl/ksiazka/50727/wicked-zycie-i-czasy-zlej-czarownicy-z-zach odu (plakat z musicalu jako okładka to porażka jako, że musical ma z książką wspólny jedynie tytuł...) Tak właściwie to jest to seria 4 bodajże książek, z tym, że po polsku wydana jest jedynie ta jedna.

ocenił(a) serial na 6
Ayesha12

Serial rzekomo jest na podstawie serii książek o Czarnoksiężniku z Krainy Oz L. Franka Bauma, ale w baaaardzo luźnej interpretacji.

ocenił(a) serial na 2
rafiq11

raczej do grimma sie nie umywa ,grimm lepszy i ciekawszy.

ocenił(a) serial na 6
Mar_28

Zgadzam się w 100%. Ten serial na pewno nie zastąpi mi Grimma, dobrze, że jest jeszcze Once upon a Time. Po obejrzeniu 3 odcinków jestem naprawdę zawiedziona, serial jest naprawdę przeciętny, miejscami okropnie nudny i naprawdę rozważam czy chcę brnąć w to dalej.

rafiq11

Grimm lepszy szkoda że go ściągają z anteny :(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones