PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=702252}

Daredevil

7,9 72 292
oceny
7,9 10 1 72292
7,0 15
ocen krytyków
Daredevil
powrót do forum serialu Daredevil

Wątki z Claire są moimi ulubionymi, a Mattie i Claire poprostu są dla siebie stworzeni, nie tak jak ta Karen, nie mogę jej znieść. Myslicie że zobaczymy w przyszłych odcinkach więcej Claire jako Night Nurse? :)

Claudia_Biorka

Ja mam słabość do Rosario Dawson, więc bardzo bym chciała, żeby jej było więcej w tym serialu, ale nie wydaje mi się, by tak miało być. Wydaje mi się, że autorzy serialu będą się wzorować mocno na komiksie, a z tego co wiem, tam więcej jest przepychanek między Karen, Foggym i Mattem. To tylko moje domysły, więc kto wie :)

ocenił(a) serial na 10
Claudia_Biorka

W komiksach Matt był zaręczony z Karen Page, więc Claire to raczej przelotny buziak.

ocenił(a) serial na 9
barry5800

Tutaj Karen też ciągnie bardziej do Matta niż Foggy'ego, mimo iż z tym drugim spędza więcej czasu. Zdradziła się u Eleny.

ocenił(a) serial na 10
grzesiek811

Dokładnie. Zwłaszcza, że (spoiler), pod koniec serialu Foggy zaczyna się z powrotem umawiać z tamtą starą koleżanką. Dziwi mnie tylko, że to Foggy wie kim jest Matt. W komiksach to Karen o tym wiedziała, a Foggy był chyba tego nieświadomy, o ile coś mi się nie myli.

ocenił(a) serial na 9
barry5800

Niestety nie czytałem komiksów i chyba się nie zmuszę, bo nie mam za dużo czasu, więc się nie wypowiem. Ale seriale często idą swoją drogą jak np. The Walking Dead, tam też są dość znaczne rozbieżności, a nawet dodatkowe postacie w serialu.

użytkownik usunięty
barry5800

Może Karen powie w II sezonie?

ocenił(a) serial na 8

Na pewno. Albo Matt jej powie albo ona sama w jakis inny sposob sie dowie, np. Foggie sie wygada.

ocenił(a) serial na 10
czarna404

Z najnowszego zwiastuna wynika, że Karen już wie.

ocenił(a) serial na 8
Claudia_Biorka

Matt jest troszkę ciapowaty, ale bardzo sexy. Mogliby troszkę romansik rozbudować i częściej go rozbierać dla wszystkich chyba już licznych fangirls;)
Mnie chyba bardziej pasowałaby Karen, ale nie widzę miedzy nimi żadnej chemii, co innego z Claire:)

ocenił(a) serial na 9
sveva-

To z Claire jest piękne, a to z Karen takie... typowe.

ocenił(a) serial na 9
Claudia_Biorka

Nie ukrywam, że niesamowicie mnie cieszy fakt, że potwierdzono iż Rosario Dawson pojawi się jako Claire jeszcze w 2 sezonie.
Bardzo ją lubię, bo jej wątki nigdy nie były nudne. No i jakoś cieszy się u mnie większą sympatią niż Karen (dobra powiedzmy wprost - ta mnie wielce irytuje) i to jej związkowi z Mattem kibicuje ;) Pomiędzy Karen i Mattem jest tak naprawdę jedynie zwiększająca się ilość sekretów, podczas gdy Claire i Matt genialnie się już sprawdzali w duecie Night Nurse i Daredevil :)

ocenił(a) serial na 9
MsScatter

No gdyby wątek Karen rozwiązać tak jak w komiksie, to wtedy droga wolna...

Claudia_Biorka

tylko Matt i Claire <3

ocenił(a) serial na 8
bibona

Trzymam za to kciuki! Swietnie do siebie pasuja. Karen osobiscie nie lubie i nie wiedze jej z Mattem :(

Claudia_Biorka

Mogą wprowadzić postać Elektry,a ona była w komiksach ukochaną DD.

ocenił(a) serial na 9
Claudia_Biorka

Z jednej strony mają ciekawą relację, ale z drugiej (może dlatego, że za mało było jej w serialu) dla mnie Matt bardziej pasuje do Karen. Na razie nic z tego nie będzie, ale twórcy są na dobrej drodze do rozwinięcia tego ciekawie...

ocenił(a) serial na 10
Claudia_Biorka

Jak dla mnie od początku czuć było chemię między Karen a Mattem. Nie chciałam się nastawiać na żadne parowanie, do tego twórcy nieźle kręcili, że niby Matt z Claire a Foggy z Karen, ale jak były sceny z M i K to jakos tak no...nie mogłam ich nie shippować :D

Anabell_

Zgadzam się, że od początku można było wyczuć chemię między Mattem, a Karen chociaż nie wiedziałam, że są razem w komiksach, to widac, że prędzej czy poźniej coś się między nimi zadzieje.
Lubię Claire, ale myślę, że jest tylko urozmaiceniem, podobnie jak Foggy z Karen.

ocenił(a) serial na 10
krystynalubicz8

Nie do końca są razem w komiksach. Byli zaręczeni, później ona uzależniła się od heroiny i w zamian za działkę zdradziła dilerowi nazwisko Daredevila, a ten przekazał je Kingpinowi, który zaczął niszczyć Mattowi życie. Później niby wyciągają ją z nałogu i się godzą i raz są razem raz się rozstają co jakiś czas.

Claudia_Biorka

Myślę że Matt jako superbohater i obrońca miasta, zamiast uganiać się za dziewczynami woli zajmować się Hell's Kitchen...ale ja generalnie niezbyt widzę go z Karen mimo, że wiem, że w komiksach są razem i on bardzo ją kocha.

ocenił(a) serial na 9
julian 7

No też nie lubię Karen. To zabrzmi seksistowsko ale powinni ladniejszą aktorkę wybrać...

ocenił(a) serial na 9
Claudia_Biorka

Obstawiam raczej, że w końcu wrzucą Elektrę...

ocenił(a) serial na 9
Claudia_Biorka

Elektra jest potwierdzona, więc Matt będzie raczej rozbity pomiędzy nią a Karen.

Co do Claire to nie jest ona oficjalnie Night Nurse, a raczej wariacją dwóch postaci z komiksów. Krąży plotka, że właściwa Night Nurse ma się pojawić w Dr.Strange'u grana przez Rachel McAdams.

Wątpię aby dla Claire planowali jakąś większą rolę, a szkoda, bo w pierwszym sezonie wypadła super.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones