PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10037633}

Życie na planecie Ziemia

Life on Our Planet
7,7 1 446
ocen
7,7 10 1 1446
Życie na planecie Ziemia
powrót do forum serialu Życie na planecie Ziemia

Obejrzałam serial i przyznam, że jestem niestety rozczarowana. Owszem są plusy takie jak piękna animacja komputerowa, oraz ładna muzyka w tle. Sam koncept opowiadania o historii życia na Ziemi- wszystko po kolei- powstanie życia, wielkie wymierania itp. jak najbardziej w porządku.

Myślałam jednak, że to będzie netflixowa godna odpowiedź na "Planetę Dinozaurów" od Apple, ale niestety się rozczarowałam.

Za dużo dziwnych przeskoków w czasie do teraźniejszości, która sama w sobie też zajmowała (niestety) sporo odcinka. Bardzo mnie irytowały te opowieści o współczesnych gatunkach. Serial był dla mnie nudny, za mało jakiś konkretnych ciekawostek o których mało kto wie, za to dużo o ogólnikach. Trailery sugerowały sporo prehistorycznych zwierząt, a tu niestety jest ich mniej niż się spodziewano.

ocenił(a) serial na 5
AlexisAthene

Aaa.. przepraszam pomyliłam tytuł, chodziło mi o "Prehistoryczną Planetę" od Apple.

ocenił(a) serial na 7
AlexisAthene

Bo nie jest serial o prehistorii tylko. Tez sie przejechalem na tym. Obejrzalem 4 odcinki i czasami CGI wyglada gorzej niz WzD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones