Noomi Rapace

Noomi Norén

7,9
19 868 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Noomi Rapace

Musze wyrazic swoje oburzenie zwiazne, z wieloma komenatrzami zamieszczonymi tu na forum odnoszacymi sie nagatywnie o urodzie pani Noomi. Kompletnie nie rozumiem wrzucania jej do wora z kategorią "brzydka". Przecież ona jest naprawdę ładna z buzi. Jak bym miał szukać porównania, to bardzo w typie Ashley Judd, która też ma bardzo ładne wydatne policzki. Naprawdę Noomi nic nie brakuje.

durto2

Podpisuję się.
Urodę posiada oryginalną, a to wręcz zaleta.

durto2

Noomi jest bardzo ładna.

Lukas_Art

Piekna kobieta, tyle

durto2

Posiada oryginalną, nietuzinkową urodę. Moim zdaniem jest ładniejsza od takiej przereklamowanej Margot Robbie którą się teraz wszyscy zachwycają.

Clint_Eastwood_23

Margot jest ładna, ale tylko ładna. Tego typu uroda jest wszechobecna na ulicach. Za to Noomi ma w sobie to coś. Gdybym miał wybierać, to bez gadania wolałbym Noomi, a Margot nie tknąłbym palcem. Serio. Całkowita antyteza mojego gustu.

Lukas_Art

Dokładnie, Noomi jest jedyna w swoim rodzaju, natomiast takich jak Robbie są całe ulice.

durto2

Debilne muszą być te komentarze - kobitka jest całkiem ładna.

Max66

Świetny aktorski warsztat....i jest super

Max66

Jasne, że ciekawsza od Robbie

durto2

Zakochałem od czasów Lisbeth. Tak trochę znaczy.

durto2

No ja bym Noomi nie wyrzucił, w dodatku naprawdę przyzwoita aktroka z niej i miło się na nią patrzy :)

Immortal_Stasin

Aktorka*

durto2

Nie jest brzydka, ale ma taką urodę że najlepiej wypada w rolach twardych babek i raczej nie pasuje do szeroko pojętego mainstreamu. Ostra babka!

durto2

Ona to skóra zdjęta z Cher

maciekb80

Cher zrobiła się paskudna po operacjach... Ta od zawsze jest!

michael_wittman1945

Akurat Cher i Dolly Parton to jedne z niewielu gwiazd którym operacje plastyczne dodają uroku

użytkownik usunięty
durto2

Ona jest cudowna! Mówię jako kobieta.

durto2

też mi się podoba

durto2

No niestety baba jest nad wyraz paskudna. Tyle ciekawych filmów mi już zepsuła... tylu innych nie obejrzałem bo w nich grała. Nie mam pojęcia na czym polega fenomen. Nawet w Star Wars grała... na szczęście większość w masce!

durto2

Cudna i nietuzinkowa uroda.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones