Allu Arjun

7,8
38 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Allu Arjun

I świetny aktor. Niesamowicie sympatyczny i pocieszny. Uwielbiam go, zwłaszcza w scenach komediowych, do których naprawdę ma talent. Wie jak rozbawić widza! A jeśli chodzi o taniec, Bunny jest wg mnie numerem jeden w całym Telugowym przemyśle filmowym. Ależ on wywija! :) Najbardziej polecam Happy, Arya 2. Nie polecam Badrinath. :P

Seniorita_Paulita

O Arjunie mam podobne zdanie jak ty. Świetny aktor i jeszcze świetniejszy tancerz. Nie uważam tylko,że jest tancerzem nr 1 bo tak dobrze tańczących jak on jest kilku , ale należy na pewno do grona tych najlepiej tańczących aktorów bollywood. Podobnie jak ty uwielbiam go, nawet w tych słabych filmach i tylko dzięki niemu daję radę dotrwać do końca najsłabszego nawet filmu , bardzo lubię na niego patrzeć. To jeden z moich ulubionych aktorów.

aam38

Z perspektywy czasu zgodzę się z Tobą i przyznam, że w Tolly jest jeszcze paru świetnie tańczących panów. Niedaleko szukając - chociażby kuzyn Arjuna, Ram Charan. Albo Ram, swoją drogą również bardzo sympatyczny aktor :)

Seniorita_Paulita

No i oczywiście Hrithik Roshan, Shahid Kapoor i Nithin. Z mniej znanych świetnie tańczy także Akshay Kapoor (widziałam go tylko w teledysku do piosenki HAI JUNOON JAGA AB JEENE KA z filmu Alag, ale widać że ma telent do tańca, jest świetny po prostu). No i jeszcze Harman Baweja, także tańczy jak marzenie.

aam38

Jeśli chodzi o Bollywood (rozgraniczyłam bolly z tolly) to masz rację, Hrithik jest mistrzem! Lubię też taniec Ranbira Kapoora. Z młodego pokolenia Ranveer Sing też daje radę :)

Seniorita_Paulita

Tak, tak, ci dwaj ostatni także tańczą dobrze. Długo nie mogłam się przekonać do Ranbira Kapoora a przekonałam się dopiero gdy go zobaczyłam tańczącego właśnie. Nie pamiętam już w którym filmie ale tańczył na prawdę dobrze. Nie jest to zawodowy tancerz jak np Hrithik i Shahid ale ma takie fajne ruchy gdy tańczy i takie dobre wyczucie rytmu, że jego popisy oglądam zawsze z wielką przyjemnością. No jak widać trochę jest tych dobrych tancerzy. Co nie zmienia faktu, że Allu Arjun należy do tych najlepszych :) Pozdrawiam.

aam38

Idealnie to napisałaś o Ranbirze :)
Pozdrawiam!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones