PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9558}

Siostra, siostra

Sister, Sister
5,7 109
ocen
5,7 10 1 109
Siostra, siostra
powrót do forum filmu Siostra, siostra

za który odrazu daję bez gadania 10/10, poza tym kuźwa nigdzie go nie można znaleźć, a o napisach
to mozna pomarzyć. jestem szczesliwym posiadaczem kasety vhs, jednak szkoda ze nie ma go w
wersji, którą moglbym meczyc na kompie. ;)

junior_dos_santos

Junior, masz ten film z lektorem? Jeśli tak to daj znać a zrobię Ci wersję cyfrową (DVD lub DVDRip), którą można męczyć dowoli :)

junior_dos_santos

Dvdrip - http://rarelust.com/sister-sister-1987/

junior_dos_santos

Też mam ten film w swojej kolekcji kaset VHS i przypadł mi do gustu. Trafiłem na niego przypadkowo, bo okładka pudełka przedstawiała film Briana De Palmy "Siostry", a na kasecie nagrane były "Siostra, siostra" :)

ocenił(a) film na 5
bennyhillshow

Witaj, czy dałbyś radę udostępnić ten film ? Mam sporo różnych rzeczy na vhs.

ozric111

Może być ciężko, bo nie mam sprzętu do przegrania a ostatnio video szlak trafił :)
Mam sporo filmów na VHS, niestety brak możliwości zgrania...

ocenił(a) film na 5
bennyhillshow

Czyli nici z filmu :(

ozric111

Powiedzmy, że chwilowo lipa. Mam w planach zdigitalizowanie całej mojej kolekcji kaset VHS, bo już pomału nie mam gdzie ich trzymać. A dużo masz kaset?

ocenił(a) film na 5
bennyhillshow

A trochę się tego uzbierało..
A masz może jakiś spisik, bo zakładam, że będziesz chciał się ich pozbyć po zapisie do wersji cyfrowej ?

ozric111

Spisu żadnego nie mam. Jak uda mi się wszystkie kasety zgrać to wystawiam hurtem na allegro. Nie wiem ile mi to zajmie bo kaset mam z jakieś 600 sztuk. A i od czasu do czasu trafi się wylicytować jakieś pudło z internetu :)
To już prawie nałóg, ale nie mogę się oprzeć niektórym rarytasom i trzeba kupić, nie ma siły na to :)

ocenił(a) film na 5
bennyhillshow

W pełni Cię chyba rozumiem.. ;)
Pozdrawiam.

bennyhillshow

Witam, nadal chcesz się wymieniać ?

90Ramzes09

Nie bardzo, bo kasety dla mnie to swego rodzaju relikwie i ciężko by mi było się ich pozbywać. :)
Miałem w planach zgranie kaset na dysk, ale brak chęci i czasu robią swoje.

bennyhillshow

wejdź na GG - pisałem do Ciebie,a mam nadzieję,że zachowałeś mój numer.

ocenił(a) film na 5
junior_dos_santos

Witaj,
Czy jest możliwość wymiany z Tobą na jakiś film za Sister, Sister ?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones