PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=853496}

Nocne życie

Nightlife
5,2 598
ocen
5,2 10 1 598
Nocne życie
powrót do forum filmu Nocne życie

Nie wiem czy to jest zależne od polskiego oddziału HBO, ale to naprawdę rzuca się w oczy od dłuższego czasu. Na kanałach HBO co chwilę pojawiają sie pseudo crapy, komedie itd, które nie prezentują żadnej jakości, ale łączy je jedno. Męska genitalna nagość. Jak jest jakaś nowa premiera filmu na HBO to już przed włączeniem wiem, tu na pewno będą nagie penisy i zerowa ilość kobiecej nagości. Na Cinemaxie (właściciel HBO) pojawiają się filmy, które jakościowo przewyższają większość tego co wrzucane jest na kanały HBO, ostatnio na przykład świetne Obrazy bez autora, ale jest jeden problem. W tych filmach pokazuje się nagie waginy i cycki. To za dużo dla feministek/feministów z HBO. 

Meldondg_Lord

Nie zauważyłam w tym filmie nagości męskiej ani żeńskiej ;)

lana1990

a jak film?

ocenił(a) film na 3
lana1990

ja tez nie

ocenił(a) film na 8
lana1990

Coś tam zauważyłem,ale było tego tyle co nic,więc nie masz czego żałować że przeoczyłaś ;).Ogólnie mi się film bardzo podobał,w sam raz na wyluzowanie się i poprawę humoru.Najlepsze jaja na wieczorze gier planszowych he he.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones