PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=401559}

Moskwa, Belgia

Aanrijding in Moscou
6,7 650
ocen
6,7 10 1 650
Moskwa, Belgia
powrót do forum filmu Moskwa, Belgia

Zachęcony opisami w filmwebie: zabrałem moją dziewczynę do kina.
Od pierwszego zdania (stłuczka na parkingu przed hipermarketem) wszystko w tym filmie
wydaje się być sztuczne i nienaturalne. Aktorzy są nienaturalni, sceny przesadzone,
krzyki na siebie etc. A scenariusz jest zupełnie od czapy: trudno mi sobie wyobrazić, żeby
w normalnym świecie żona tak miło odnosiła się do męża, która w czasie każdego
spotkania z nią i dziećmi opowiada o swojej kochance...

Mieliśmy ochotę wyjść z kina po 3 minutach, co nie zdarza się często (oględnie pisząc).
Dodatkowo, muzyka jest bardzo źle dobrana. Np. jedna ze scen jest bardzo zabawna, a
podłożona jest depresyjna muzyka....

Zastanów się kilka razy zanim pójdziesz do kina.

klakson666

czy ty masz nie po kolei w głowie ? wszystko, co napisałeś jest zaprzeczeniem tego filmu
widać nie zrozumiałeś go wcale i szkoda, ze nie wyszedłeś z kina, bo widać za trudne to film był dla ciebie....
Aktorzy właśnie byli bardzo naturalni, w życiu się bardzo często krzyczy na innych, co widać na ulicach....
Wiesz jak babka go nadal kochała to po jakimś czasie już się nie wkurzała, co było pokazane w filmie (źle słuchałeś).
I nie prawda, muzyka jest spoko, nie przeszkadza i współgra ze scenami.
Ty się lepiej zastanów nad ponownym uważniejszym obejrzeniem....
pozdro :P

ocenił(a) film na 4
pixi222

Zgadzam się, film bardzo naturalny i bardzo bliski życia. Ale mimo tego, że tak świetnie udało się reżyserowi odtworzyć rzeczywistość, nie podszedł mi. Chyba dlatego, że to zupełnie nie moja rzeczywistość. Dróżnik zdecydowanie lepszy.

użytkownik usunięty
klakson666

świetna produkcja; wspaniały klimacik - jak dla mnie na równi z "Dróżnikiem". 10/10. POLECAM

ocenił(a) film na 8
klakson666

On nie opowiadał o kochance,ona do niego tylko dzwoniła,jak to kochanka,która wie,że kochanek jest u byłej żony..Ty tego nie rozumiesz bo dopiero masz dziewczynę....
8/10

ocenił(a) film na 7
klakson666

Donoszę :), że przed chwilą obejrzałam i nie zgadzam się z Twoją opinią. Ale jest demokracja, więc nie ma sprawy. Szkoda tylko, że się tak rozczarowaliście.
W moim odczuciu film jest właśnie bardzo naturalny i to mnie ujęło. (Przecież choćby ta aktorka? Trudno w filmie o równie naturalną twarz.) Może po prostu spodziewaliście się czegoś w jakimś zupełnie innym gatunku, skoro mieliście ochotę wyjść z kina już po trzech minutach?
Pozdrawiam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones