PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=196652}

Kolor mleka

Ikke naken
7,6 1 100
ocen
7,6 10 1 1100
Kolor mleka
powrót do forum filmu Kolor mleka

Można obejrzec, chociaż szybko się o nim zapomni.

ocenił(a) film na 10
tadzio3

Nie zapomni się o nim. Ja oglądałam go jakiś rok temu i nadal często do niego wracam. Dla mnie ten film był jednym z najlepszych filmów o miłości. tej prawdziwej.

Ola_63

Zgadzam się. Na "Kolor mleka" natknęłam się przypadkiem, przerzucając kanały w telewizji. Zrobił na mnie duże wrażenie i na długo utkwił w głowie. Postanowiłam, że muszę go jakoś zdobyć, by jeszcze raz obejrzeć.
Polecam każdemu, kto szuka 'czegoś innego'.

corax705

Ja też go oglądałam raz ale sądzę, że to jeden z najlepszych filmów!!! ;**
Wiecie może kiedy będzie w TV?

ocenił(a) film na 9
tadzio3

Chyba kpisz!
Ogólnie mimo że nie przepadam za produkcjami szwedzkimi, chyba nie ta mentalność:) to jednak ta pozycja jest prawie że wybitna, bardzo przypadła mi do gustu.
pozdro

WhiteDemon

zwłaszcza, że ta jest norweska ;)

ocenił(a) film na 7
styropian22

norwesko-szwedzka

ocenił(a) film na 10
tadzio3

kwestia gustu... jak zwykle.

ocenił(a) film na 9
tadzio3

Oglądałam go sporo lat temu, tylko raz, w tv. Pamiętam, że było lato. Pamiętam też więcej szczegółów z tego dnia. Ale szczegóły dotyczyły zdarzeń, które działy się w trakcie oglądania filmu. Mimo że nie pamiętam dokładnie całego filmu i mimo że wywarł na mnie bardzo duże wrażenie, to nie chcę obejrzeć go ponownie. Chcę, by został wyjątkowym, magicznym wspomnieniem z dzieciństwa.

tadzio3

Nie zgadzam się z tym. Oglądałam ten film dość dawno, a i tak bez problemu umiem odtworzyć go w myśli. Dla mnie jest idealny.

plegaria

Mam to samo z "Idealnym facetem dla mojej dziewczyny", doskonale cię rozumiem!

tjkev

Tylko 'Idealnego faceta dla mojej dziewczyny' oglądałeś niedawno. To nie jest to samo!!!1

plegaria

Dobra, ale mam tak też z "Nie kłam, kochanie". Ciebie zresztą też namawiam do obejrzenia, przecież znam twój gust i wiem, że ubóstwiasz tak wzruszające filmy. W nostalgicznym dniu będziesz mogła popłakać komuś w rękaw, jak nie będzie rękawa, to chociaż w chusteczkę, a potem się powiesić.

ocenił(a) film na 10
tjkev

NIE ZAPOMNIAŁAM O FILMIE ANI O KRAJOBRAZACH W NIM POKAZANYCH.....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones